ORTHICA Menopauze Protect 60 kaps

133,97 

Suplement diety zawiera witaminę E, olej z wiesiołka, olej z ryb, ekstrakty z koniczyny łąkowej i z czarnego korzenia pluskwicy groniastej oraz izoflawony sojowe.

Czas realizacji: do 4 tygodni (na specjalne zamówienie)

Producent: Orthica

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Menopauze Protect firmy Orthica zawiera witaminę E, olej z wiesiołka, olej z ryb, ekstrakty z koniczyny łąkowej i z czarnego korzenia pluskwicy groniastej oraz izoflawony sojowe.

Produkt w postaci żelatynowych kapsułek.

Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Olej z wiesiołka stanowi źródło kwasów Omega-6 (GLA), natomiast olej z ryb dostarcza kwasów Omega-3 (DHA i EPA). DHA (kwas dokozaheksaenowy) przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz do utrzymania prawidłowego widzenia. EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie.

Orthica to holenderska marka, której produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, dodatków smakowych i aromatów.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 1-2 kapsułki dziennie w trakcie lub po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt do stosowania od 12 r.ż. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 60 żelatynowych kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji %RWS*
Witamina E (D-alfa-tokoferol) 10 mg α-TE1) 83%
Olej z wiesiołka:
– kwas gamma-linolenowy (GLA)
440 mg
40 mg
**
Ekstrakt z koniczyny łąkowej
(20% izoflawonów)
25 mg **
Ekstrakt z czarnego korzenia pluskwicy groniastej (8% glikozydów triterpenowych) 25 mg **
Olej z ryb
Kwasy tłuszczowe Omega-3:
– kwas eikozapentaenowy (EPA)
– kwas dokozaheksaenowy (DHA)
150 mg

41 mg
27 mg

**
Izoflawony sojowe 25 mg **
* Referencyjne wartości spożycia
** Referencyjne wartości spożycia nieokreślone
1) α-TE – ekwiwalent α-tokoferolu

Składniki: olej z wiesiołka (Oenothera L.); żelatyna (osłonka kapsułki); olej z ryb; subst. żelująca: glicerol; stabilizator: wosk pszczeli; ekstrakt z koniczyny łąkowej (Trifolium pratense); ekstrakt z czarnego korzenia pluskwicy groniastej (Cimicifuga racemosa); izoflawony sojowe (soja); olej sojowy (soja); D-alfa-tokoferol; emulgator: lecytyna (soja); barwnik: tlenek żelaza, dwutlenek tytanu.

 

Nie zawiera

glutenu, laktozy, drożdży, sacharozy, sztucznych konserwantów, sztucznych barwników i aromatów