ORTHICA Magnesiumcitrat – 200 60 tabl

73,97 

Suplement diety zawiera magnez w formie cytrynianu magnezu w ilości 200 mg w porcji.

Czas realizacji: do 4 tygodni (na specjalne zamówienie)

Producent: Orthica

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Magnesiumcitrat – 200 firmy Orthica zawiera magnez w formie cytrynianu magnezu w ilości 200 mg w porcji.

Produkt w postaci tabletek.

Magnez pomaga w prawidłowej syntezie białka, prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, utrzymaniu zdrowych zębów i kości. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Orthica to holenderska marka, której produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, dodatków smakowych i aromatów.

Produkt może być spożywany przez wegetarian.

Oryginalna nazwa produktu: Magnesiumcitraat-200.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna tabletka dziennie w trakcie lub po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt do stosowania od 12 r.ż. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 60 tabletek

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Skład porcji (1 tabletka) Ilość w porcji %RWS*
Magnez (cytrynian magnezu) 200 mg 53,3%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: cytrynian magnezu; subst. wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropyloceluloza; subst. glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, glicerol; subst. przeciwzbrylająca: sól magnezowa kwasu tłuszczowego; barwnik: dwutlenek tytanu.

 

Nie zawiera

glutenu, laktozy, soi, drożdży, sacharozy, sztucznych konserwantów, sztucznych barwników i aromatów