ORTHICA Kalium – 100 90 tabl

48,97 

Suplement diety zawiera potas, jod z kelpu oraz betainę.

Czas realizacji: do 4 tygodni (na specjalne zamówienie)

Producent: Orthica

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Kalium – 100 firmy Orthica zawiera potas, jod z kelpu oraz betainę.

Produkt w postaci tabletek.

Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Jod przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Potas i jod pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Orthica to holenderska marka, której produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, dodatków smakowych i aromatów.

Produkt może być spożywany przez wegetarian.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Trzy tabletki dziennie w trakcie lub po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt do stosowania od 12 r.ż. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 90 tabletek

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Skład porcji (3 tabletki) Ilość w porcji %RWS*
Potas (chlorek potasu) 300 mg 15%
Kelp:
– jod
60 mg
51 µg
**
34%
Betaina (chlorowodorek betainy) 60 mg **
* Referencyjne wartości spożycia
** Referencyjne wartości spożycia nieokreślone

Składniki: subst. wypełniająca: węglan wapnia; chlorek potasu; subst. wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy; kelp (Ascophyllum nodosum); chlorowodorek betainy; subst. glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza; subst. przeciwzbrylająca: kwas tłuszczowy poch. roślinnego, sól magnezowa kwasu tłuszczowego, dwutlenek krzemu; subst. glazurująca: glicerol, wosk carnauba.

 

Nie zawiera

glutenu, laktozy, soi, drożdży, sacharozy, sztucznych konserwantów, barwników i aromatów