ORTHICA Defenses Cure 30 kaps

98,97 

Suplement diety zawiera 170 mg ekstraktu z Andrographis paniculata oraz 60 mg ekstraktu z korzenia żeń-szenia syberyjskiego.

Czas realizacji: do 4 tygodni (na specjalne zamówienie)

Producent: Orthica

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Defenses Cure firmy Orthica zawiera 170 mg ekstraktu z Andrographis paniculata oraz 60 mg ekstraktu z korzenia żeń-szenia syberyjskiego.

Produkt w postaci żelatynowych kapsułek.

Orthica to holenderska marka, której produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, dodatków smakowych i aromatów.

Oryginalna nazwa produktu: Weerstand Kuur.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 2 kapsułki 3 razy dziennie. Suplement stosować w trakcie lub po posiłku przez 5 dni. W kolejnych dniach 1 kapsułkę dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt do stosowania od 12 r.ż. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 30 żelatynowych kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji
Ekstrakt z Andrographis paniculata
(6% andrografolidu)
170 mg
Ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego
(0,8% eleuterozydów)
60 mg

Składniki: ekstrakt z Andrographis paniculata (Kalmegh) 4:1; subst. wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; żelatyna (osłonka kapsułki); ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) 10:1.

 

Nie zawiera

glutenu, laktozy, soi, drożdży, sacharozy, sztucznych konserwantów, barwników i aromatów