ORTHICA Chrom 200 90 kaps

63,97 

Suplement diety zawiera chrom w ilości 200 µg w porcji.

Czas realizacji: do 4 tygodni (na specjalne zamówienie)

Producent: Orthica

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Chrom 200 firmy Orthica zawiera chrom w ilości 200 µg w porcji.

Produkt w postaci żelatynowych kapsułek.

Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makro­składników odżywczych oraz poma­ga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Orthica to holenderska marka, której produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, dodatków smakowych i aromatów.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie w trakcie lub po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt do stosowania od 12 r.ż. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 90 żelatynowych kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji %RWS*
Chrom 200 µg 500%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: subst. wypełniająca: fosforan diwapniowy, maltodekstryna; żelatyna (osłonka kapsułki); subst. przeciwzbrylająca: sól magnezowa kwasu tłuszczowego, dwutlenek krzemu; pikolinian chromu; barwnik: dwutlenek tytanu.

 

Nie zawiera

glutenu, laktozy, soi, drożdży, sacharozy, sztucznych konserwantów, barwników i aromatów