ORTHICA Cal-Mag-Zinc 90 tabl

58,97 

Suplement diety zawiera wapń, magnez oraz cynk.

Czas realizacji: do 4 tygodni (na specjalne zamówienie)

Producent: Orthica

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Cal-Mag-Zinc firmy Orthica zawiera wapń, magnez oraz cynk.

Produkt w postaci tabletek.

Wapń i magnez pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu zdrowych zębów. Wraz z cynkiem wspierają utrzymanie zdrowych kości. Wapń pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaź­nictwa nerwowego. Magnez wspomaga prawid­łowe funkcjonowanie układu nerwowego. Magnez i cynk biorą udział w syntezie białka.

Orthica to holenderska marka, której produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, dodatków smakowych i aromatów.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 1-3 tabletki dziennie w trakcie lub po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt do stosowania od 12 r.ż. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 90 tabletek

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Skład porcji (1 tabletka) Ilość w porcji %RWS*
Wapń 330 mg 41,3%
Magnez 130 mg 34,7%
Cynk 5 mg 50%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: węglan wapnia; tlenek magnezu; subst. wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy; glukonian cynku; subst. przeciwzbrylająca: sól magnezowa kwasu tłuszczowego; subst. glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza; subst. utrzymująca wilgoć: glicerol; subst. glazurująca: wosk Carnauba; barwnik: dwutlenek tytanu.

 

Nie zawiera

glutenu, laktozy, soi, drożdży, sacharozy, sztucznych konserwantów, barwników i aromatów