ORTHICA Cal Citrat + 60 tabl

89,97 

Suplement diety zawiera wapń, magnez oraz witaminę D.

Czas realizacji: 1-2 dni robocze

Producent: Orthica

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Cal Citrat + firmy Orthica zawiera wapń, magnez oraz witaminę D.

Produkt w postaci tabletek.

Wapń, magnez oraz witamina D pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Wapń wspomaga utrzymanie prawidłowego przekaź­nictwa nerwowego. Witamina D pomaga w pra­widłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia, w utrzymaniu jego prawidłowego poziomu we krwi oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Orthica to holenderska marka, której produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, dodatków smakowych i aromatów.

Produkt może być spożywany przez wegetarian.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Dwie tabletki dziennie w trakcie lub po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt do stosowania od 12 r.ż. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 60 tabletek

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Skład porcji (2 tabletki) Ilość w porcji %RWS*
Wapń 500 mg 62,5%
Magnez 250 mg 66,7%
Witamina D 10 µg 200%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: cytrynian wapnia; cytrynian magnezu; tlenek magnezu; subst. wypełniająca: maltodekstryna, celuloza mikrokrystaliczna, guma celulozowa usieciowana; subst. przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, kwasy tłuszczowe poch. roślinnego, sól magnezowa kwasu tłuszczowego; subst. glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, glicerol; barwnik: dwutlenek tytanu; cholekalcyferol.

 

Nie zawiera

glutenu, laktozy, soi, drożdży, sztucznych konserwantów, barwników i aromatów