ORTHICA B6 – 25 Co-Enzym 60 kaps

65,97 

Suplement diety zawiera witaminę B6 w formie pirydoksalo-5-fosforanu (P-5-P) w ilości 25 mg w porcji.

Czas realizacji: 1-2 dni robocze

Producent: Orthica

Data przydatności:

Opis

Suplement diety B6 – 25 Co-Enzym firmy Orthica zawiera witaminę B6 w formie pirydoksalo-5-fosforanu (P-5-P) w ilości 25 mg w porcji.

Produkt w postaci żelatynowych kapsułek.

Witamina B6 pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny i utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny, białka i glikogenu. Witamina B6 wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i odpornościowego, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej.

Orthica to holenderska marka, której produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, dodatków smakowych i aromatów.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie w trakcie lub po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt do stosowania od 18 r.ż. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 60 żelatynowych kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji %RWS*
Witamina B6 (P-5-P) 25 mg 1 786%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: subst. wypełniająca: fosforan dwuwapniowy, celuloza mikrokrystaliczna; żelatyna (osłonka kapsułki); pirydoksalo-5-fosforan (P-5-P); subst. przeciwzbrylająca: sól magnezowa kwasu tłuszczowego, dwutlenek krzemu.

 

Nie zawiera

glutenu, laktozy, soi, drożdży, sacharozy, sztucznych konserwantów, barwników i aromatów