KIRKMAN Zinc Picolinate 25 mg (Hypoallergenic) 150 kaps

167,40 

Suplement diety zawiera cynk w postaci pikolonianu cynku w ilości 25 mg w porcji.

Czas realizacji: 1-2 dni robocze

Producent: Kirkman

Data przydatności: 31 października, 2023

Opis

Suplement diety Zinc Picolinate 25 mg (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera cynk w postaci pikolonianu cynku w ilości 25 mg w porcji.

Produkt w postaci praktycznych kapsułek z celulozy roślinnej. Kapsułki można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

Cynk jest składnikiem mineralnym, który wykazuje wielokierunkowe działanie w organizmie. Pomaga m.in. w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej, utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych, w prawidłowej syntezie DNA, utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych, utrzymaniu prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, utrzymaniu zdrowych kości, paznokci, skóry, włosów, utrzymaniu prawidłowego widzenia, prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 150 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 150

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji %RWS*
Cynk (pikolinian cynku) 25 mg 250%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: nośnik – fosforan dwuwapniowy, pikolinian cynku, subst. wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, subst. poślizgowa – L-leucyna, hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi