KIRKMAN Yeast-Aid™ Advanced Formula (Hypoallergenic) 100 kaps

214,97 

Suplement diety, zastrzeżona mieszanka 9 składników: witamin, wyciągów z roślin, selenu i kwasu kaprylowego.

Czas realizacji: 1-2 dni robocze

Producent: Kirkman

Data przydatności: 31 stycznia, 2023

Opis

Suplement diety Yeast-Aid™ Advanced Formula (Hypoallergenic) firmy Kirkman® to zastrzeżona mieszanka 9 składników: witamin, wyciągów z roślin, selenu i kwasu kaprylowego.

Produkt w postaci kapsułek z celulozy roślinnej.

Witamina C oraz selen pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Biotyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, jak również pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

Produkt może być stosowany w dietach: Feingold (etap I), SCD.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Dwie kapsułki dziennie. Kapsułki należy połykać w całości aby uniknąć gorzkiego smaku niesłodzonych składników.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia. Podobnie jak w przypadku innych ziołowych suplementów, nie należy stosować tego produktu w ciąży lub podczas karmienia piersią.

 

Skład

Skład: 100 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 50

Skład porcji (2 kapsułki) Nazwa rośliny Ilość w porcji %RWS*
Witamina C 250 mg 312,5%
Biotyna 450 µg 900%
Selen 35 µg 63,6%
Wyciąg z liści oliwnych Olea europaea L. 100 mg **
Wyciąg z kory Pau D’Arco Tabebuia impetiginosa 100 mg **
Wyciąg z korzenia mahonii pospolitej Mahonia aquifolium  Nutt. 50 mg **
Kwas kaprylowy (kaprylan wapnia) 50 mg **
Wyciąg z owoców żurawiny błotnej Vaccinium oxycoccus L. 12,5 mg **
Ziele lebiodki pospolitej Origanum vulgare 50 mg **
* Referencyjne wartości spożycia
** Referencyjne wartości spożycia nieokreślone

Składniki: kwas L-askorbinowy, wyciąg z liści oliwnych (Olea europaea L.), wyciąg z kory Pau D’Arco (Tabebuia impetiginosa), kaprylan wapnia, wyciąg z korzenia mahonii pospolitej (Mahonia aquifolium Nutt.), ziele lebiodki pospolitej (Origanum vulgare), wyciąg z owoców żurawiny błotnej (Vaccinium oxycoccus L.), subst. przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, L-seleno­metionina, D-biotyna, hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi