KIRKMAN Vitamin D-3 1000 IU (25 µg) (Hypoallergenic) 120 kapsułek

98,90 

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 75,09 zł. Suplement diety zawiera witaminę D3 w ilości 25 µg w porcji.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Kirkman

Data przydatności: 30 listopada, 2024

Opis

Suplement diety Vitamin D-3 1000 IU (25 µg) (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera witaminę D3 w ilości 25 µg w porcji.

Produkt w postaci praktycznych kapsułek z celulozy roślinnej. Kapsułki można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

Witamina D pełni wiele funkcji w organizmie, m.in. pomaga w: prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia oraz fosforu, utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, utrzymaniu zdrowych kości i zębów, prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego a także bierze udział w procesie podziału komórek.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 120 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 120

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji %RWS*
Witamina D-3 25 μg 500%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: cholekalcyferol, nośnik – celuloza mikro¬krysta¬liczna, hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi