KIRKMAN Vitamin C 250 mg Chewable Tablets with Stevia 250 tabletek

126,50 

Suplement diety zawiera witaminę C w postaci kwasu L-askorbinowego oraz L-askorbinianu sodu w ilości 250 mg w porcji.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Kirkman

Data przydatności: 31 marca, 2026

Opis

Suplement diety Vitamin C 250 mg Chewable Tablets with Stevia firmy Kirkman® zawiera witaminę C w postaci kwasu L-askorbinowego oraz L-askorbinianu sodu w ilości 250 mg w porcji.

Produkt w postaci pysznych tabletek do żucia o smaku marakui.

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, skóry, zębów i dziąseł, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz układu odpornościowego jak również pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina C przyczynia się także do zmniejszanie uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Suplement zawiera substancje słodzące: sorbitol oraz glikozydy stewiolowe. Spożywanie żywności zawierającej sorbitol zamiast cukru pomaga w zachowaniu mineralizacji zębów oraz prowadzi do mniejszego wzrostu poziomu glukozy we krwi po jej spożyciu niż po spożyciu żywności zawierającej cukier.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna tabletka do żucia dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 250 tabletek do żucia

Ilość porcji w opakowaniu: 250

Skład porcji (1 tabletka do żucia) Ilość w porcji %RWS*
Witamina C 250 mg 312.50%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: subst. słodząca – sorbitol, L-askorbinian sodu, kwas L-askorbinowy, naturalny smak marakui, nośnik – kwas tłuszczowy, subst. przeciwzbrylająca – sól magnezowa kwasu tłuszczowego, subst. słodząca – glikozydy stewiolowe.

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi