KIRKMAN Selenium 100 µg (Hypoallergenic) 100 kapsułek

94,30 

Suplement diety zawiera selen w formie l-selenometioniny w ilości 100 µg w porcji.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Kirkman

Data przydatności: 31 marca, 2025

Opis

Suplement diety Selenium 100 µg (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera selen w formie l-selenometioniny w ilości 100 µg w porcji.

Produkt w postaci praktycznych kapsułek z celulozy roślinnej. Kapsułki można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

Selen pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy oraz w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Dodatkowo, selen pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie, przyczynia się również do prawidłowego przebiegu spermatogenezy.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

Produkt może być stosowany w dietach: Feingold (etap I), SCD.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 100 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 100

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji %RWS*
Selen 100 µg 181.80%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: L-selenometionina, subst. poślizgowa – L-leucyna, subst. przeciwzbrylająca – celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi