KIRKMAN Reduced L-Glutathione 100 mg (Hypoallergenic) 100 kapsułek

226,83 

Suplement diety zawiera przeciwutleniacz L-glutation w ilości 100 mg w porcji.

Czas realizacji: Na zamówienie (1-2 tygodnie)

Producent: Kirkman

Data przydatności: 29 lutego, 2024

Opis

Suplement diety Reduced L-Glutathione 100 mg (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera przeciwutleniacz L-glutation w ilości 100 mg w porcji.

Produkt w postaci praktycznych kapsułek z celulozy roślinnej. Kapsułki można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

Produkt może być stosowany w dietach: Feingold (etap I) i SCD.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 100 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 100

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji
L-Glutation 100 mg

Składniki: nośnik – fosforan dwuwapniowy, L-glutation (zredukowany), subst. wiążąca – sól magnezowa kwasu tłuszczowego poch. roślinnego, subst. przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi