KIRKMAN Pro-Biotic Defense™ 90 kaps

336,45 

Suplement diety zawiera zawiera 7 szczepów bakterii probiotycznych z rodzaju Lactobacillus, Bifidobacterium i Streptococcus oraz szczep drożdży probiotycznych Saccharomyces boulardii (łącznie 20 mld CFU w porcji). W skład produktu wchodzi również inulina pochodząca z korzenia cykorii.

Czas realizacji: 1-2 dni roboczych

Producent: Kirkman

Data przydatności: 31 sierpnia, 2024

Opis

Suplement diety – probiotyk Pro-Biotic Defense™ firmy Kirkman® zawiera zawiera 7 szczepów bakterii probiotycznych z rodzaju Lactobacillus, Bifidobacterium i Streptococcus oraz szczep drożdży probiotycznych Saccharomyces boulardii. W skład produktu wchodzi również inulina pochodząca z korzenia cykorii.

W porcji produktu (1 kapsułka) znajduje się 20 mld CFU (jednostek tworzących kolonie). Kapsułki z celulozy roślinnej można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

Zawarta w produkcie inulina, wspomaga wzrost prawidłowej mikroflory jelitowej.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

Produkt może być stosowany w dietach: Feingold (etap I).

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w lodówce, w zamkniętym opakowaniu. Nie wyjmować środka osuszającego. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 90 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji Symbol szczepu
Lactobacillus rhamnosus 5,6 x 109 CFU Lr-32™
Lactobacillus acidophilus 4 x 109 CFU La-14™
Bifidobacterium bifidum/lactis
Bifidobacterium bifidum
Bifidobacterium lactis
2 x 109 CFU
2 x 109 CFU
Bb-06™
Bi-07™
Lactobacillus casei 0,8 x 109 CFU Lc-11™
Lactobacillus plantarum 3,6 x 109 CFU Lp-115™
Streptococcus thermophilus 0,6 x 109 CFU St-21™
Saccharomyces boulardii 1,5 x 109 CFU Sb-48
Inulina (z korzenia cykorii) 22 mg

Składniki: szczepy bakterii i drożdży probiotycznych, inulina, nośnik – celuloza mikrokrystaliczna, subst. przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, subst. wiążąca – sól magnezowa kwasu tłuszczowego pochodzenia roślinnego, hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi