KIRKMAN PQQ (Pyrroloquinoline Quinone) (Hypoallergenic) 30 kapsułek

147,20 

Suplement diety zawiera pirolochinolinochinon w ilości 20 mg w porcji.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Kirkman

Data przydatności:

Opis

Suplement diety PQQ (Pyrroloquinoline Quinone) (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera pirolochinolinochinon w ilości 20 mg w porcji.

Produkt w postaci praktycznych kapsułek z celulozy roślinnej. Kapsułki można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie w trakcie posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 30 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji
PQQ (sól dwusodowa pirolochinolinochinonu) 20 mg

Składniki: sól dwusodowa pirolochinolinochinonu; nośnik – celuloza mikrokrystaliczna; subst. przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi