KIRKMAN Melatonin 1 mg Chewable Tablets 100 tabletek

130,65 

Suplement diety zawiera melatoninę w ilości 1 mg w porcji.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Kirkman

Data przydatności: 29 lutego, 2024

Opis

Suplement diety Melatonin 1 mg Chewable Tablets firmy Kirkman® zawiera melatoninę w ilości 1 mg w porcji.

Produkt w postaci pysznych tabletek do żucia o smaku mentolowym.

Melatonina pomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 0,5 mg krótko przed pójściem spać pierwszego dnia podróży i przez kolejne kilka dni po przybyciu do celu podróży). Melatonina pomaga również w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie (korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać).

Suplement diety zawiera substancje słodzące: sorbitol oraz mannitol. Spożywanie żywności zawierającej sorbitol i mannitol zamiast cukru prowadzi do mniejszego wzrostu poziomu glukozy we krwi po jej spożyciu niż po spożyciu żywności zawie­rającej cukier.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

Produkt może być stosowany w dietach: Feingold (etap I).

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna tabletka do żucia dziennie godzinę przed snem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 100 tabletek do żucia

Ilość porcji w opakowaniu: 100

Skład porcji (1 tabletka do żucia) Ilość w porcji
Melatonina 1 mg

Składniki: subst. wypełniająca – sorbitol, subst. wiążąca – mannitol, nośnik – glikolan sodowy skrobi, nośnik – sól magnezowa kwasu tłuszczowego, melatonina, naturalny smak mentolowy.

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi