KIRKMAN Lacto/Bifido 8-Strain Probiotic – Low Dose Children’s Formula (Hypoallergenic) 60 kapsułek

177,10 

Suplement diety, skomponowany z myślą o dzieciach produkt zawierający 8 szczepów bakterii probiotycznych z rodzaju Bifidobacterium oraz Lactobacillus (12 mld CFU w porcji).

Czas realizacji: Na zamówienie (1-2 tygodnie)

Producent: Kirkman

Data przydatności: 31 października, 2025

Opis

Suplement diety – probiotyk Lacto/Bifido 8-Strain Probiotic – Low Dose Children’s Formula (Hypoallergenic) firmy Kirkman® to skomponowany z myślą o dzieciach produkt zawierający 8 szczepów bakterii probiotycznych z rodzaju Bifidobacterium oraz Lactobacillus.

W porcji produktu (1 kapsułka) znajduje się 12 mld CFU (jednostek tworzących kolonie). Kapsułki z celulozy roślinnej można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

Produkt występuje również w wersji o wyższej zawartości CFU w kapsułce (60 mld).

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w lodówce, w zamkniętym opakowaniu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 60 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji Symbol szczepu
Lactobacillus plantarum 2 x 109 CFU Lp-115™
Lactobacillus acidophilus 2 x 109 CFU La-14™
Lactobacillus rhamnosus 2 x 109 CFU Lr-32™
Bifidobacterium bifidum/lactis
Bifidobacterium bifidum
Bifidobacterium lactis
1 x 109 CFU
1 x 109 CFU
Bb-06™
Bi-07™
Bifidobacterium lactis 2 x 109 CFU Bl-04™
Bifidobacterium breve 1 x 109 CFU Bb-03™
Bifidobacterium longum 1 x 109 CFU Bl-05™

Składniki: szczepy bakterii probiotycznych; subst. wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; subst. przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi