KIRKMAN L-Carnosine 200 mg (Hypoallergenic) 90 kapsułek

236,90 

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 202.53 zł. Suplement diety zawiera L-karnozynę, która jest połączeniem dwóch aminokwasów: alaniny i histydyny.

Czas realizacji: Na zamówienie (1-2 tygodnie)

Producent: Kirkman

Data przydatności: 30 listopada, 2024

Opis

Suplement diety L-Carnosine 200 mg (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera L-karnozynę, która jest połączeniem dwóch aminokwasów: alaniny i histydyny.

Produkt w postaci praktycznych kapsułek z celulozy roślinnej. Kapsułki można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

Produkt może być stosowany w dietach: Feingold (etap I), SCD.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 1-4 kapsułek dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 90 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji
L-karnozyna 200 mg

Składniki: L-karnozyna, subst. wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, subst. przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi