KIRKMAN D-Biotin 1000 mcg (Hypoallergenic) 120 kapsułek

108,10 

Suplement diety zawiera d-biotynę w ilości 1000 µg w porcji.

Czas realizacji: Na zamówienie (1-2 tygodnie)

Producent: Kirkman

Data przydatności: 30 czerwca, 2026

Opis

Suplement diety D-Biotin 1000 mcg (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera d-biotynę.

Produkt w postaci praktycznych kapsułek z celulozy roślinnej. Kapsułki można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

Biotyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, pomaga zachować zdrowe włosy i skórę jak również pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opa­kowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przecho­wywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 120 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 120

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji %RWS*
D-biotyna 1000 µg 2000%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: subst. wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, D-biotyna, hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi