KIRKMAN Creatine 500 mg (Hypoallergenic) 120 kaps

169,78 

Suplement diety zawiera kreatynę. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności.

Czas realizacji: 1-2 dni robocze

Producent: Kirkman

Data przydatności: 31 sierpnia, 2025

Opis

Suplement diety Creatine 500 mg (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera kreatynę. Suplement przeznaczony jest dla osób dorosłych wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności.

Produkt w postaci praktycznych kapsułek z celulozy roślinnej. Kapsułki można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

W przypadku przyjęcia 3 g kreatyny dziennie kreatyna wykazuje zdolność zwiększania wydolności fizycznej w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

Produkt może być stosowany w dietach: Feingold (etap I), SCD.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 120 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 120

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji
Kreatyna (monowodzian kreatyny) 500 mg

Składniki: monowodzian kreatyny, hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi