KIRKMAN Chromium 100 μg (Hypoallergenic) 100 kaps

132,97 

Suplement diety zawiera chrom w ilości 100 μg w porcji.

Czas realizacji: 1-2 dni robocze

Producent: Kirkman

Data przydatności: 28 lutego, 2022

Opis

Suplement diety Chromium 100 μg (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera chrom.

Produkt w postaci praktycznych kapsułek z celulozy roślinnej. Kapsułki można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego meta­bolizmu makroskładników odżywczych oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

Produkt może być stosowany w dietach: Feingold (etap I), SCD.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 100 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 100

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji %RWS*
Chrom (elementarny) 100 μg 250%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: subst. wypełniająca – celuloza poch. roślinnego, pikolinian chromu, subst. poślizgowa – L-leucyna, celuloza poch. roślinnego (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

cukru, skrobi, soi, pszenicy, kazeiny, glutenu, mleka, jaj, substancji konserwujących, drożdży, żelatyny, aromatów ani barwników