KIRKMAN Children’s Chewable Calcium Chocolate Wafers 120 tabletek

181,74 

Suplement diety, specjalnie przygotowany dla dzieci produkt zawierający wapń oraz witaminę D3.

Czas realizacji: Na zamówienie (1-2 tygodnie)

Producent: Kirkman

Data przydatności: 31 maja, 2024

Opis

Suplement diety Children’s Chewable Calcium Chocolate Wafers firmy Kirkman® to specjalnie przygotowany dla dzieci produkt zawierający wapń oraz witaminę D3.

Produkt w postaci pysznych tabletek do żucia o smaku czekoladowo-waniliowym.

Wapń przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego, w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych, bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek oraz jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu oraz w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi.

Suplement diety zawiera substancje słodzące: glikozydy stewiolowe i dekstrozę.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna tabletka do żucia dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 120 tabletek do żucia

Ilość porcji w opakowaniu: 120

Skład porcji (1 tabletka do żucia) Ilość w porcji %RWS*
Wapń 250 mg 31.25%
Witamina D3 2 μg 40%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: subst. wypełniająca – dekstroza, węglan wapnia, naturalny smak czekoladowy, subst. przeciwpieniąca – kwasy tłuszczowe poch. roślinnego, substancja wiążąca – sól magnezowa kwasu tłuszczowego poch. roślinnego, naturalny smak waniliowy, chlorek sodu, substancja słodząca – glikozydy stewiolowe, cholekalcyferol.

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi