KIRKMAN CD-Herbal™ (Hypoallergenic) 180 kapsułek

354,57 

Suplement diety zawiera 4 ziołowe składniki – ekstrakty z liści tymianku oraz z liści oregano, nasiona kminu rzymskiego oraz kurkuminę z kłączy kurkumy.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Kirkman

Data przydatności: 31 maja, 2022

Opis

Suplement diety  CD-Herbal™ (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera 4 ziołowe składniki – ekstrakty z liści tymianku oraz z liści oregano, nasiona kminu rzymskiego oraz kurkuminę z kłączy kurkumy.

Produkt w postaci praktycznych kapsułek z celulozy roślinnej. Kapsułki można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

Produkt wspomaga działanie probiotyku CD-Biotic™.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 2 razy dziennie 1 kapsułkę.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 180 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 180

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji
Ekstrakt z liści tymianku 250 mg
Ekstrakt z liści oregano 250 mg
Kurkumina (z kłączy kurkumy) 100 mg
Kmin rzymski (nasiona) 10 mg

Składniki: ekstrakt z liści tymianku (Thymus vulgaris); ekstrakt z liści oregano (Origanum vulgare); kurkumina z kłączy kurkumy (Curcuma longa); nasiona kminu rzymskiego (Cuminum cyminum); nośnik: fosforan dwuwapniowy; subst. przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; subst. poślizgowa: L-leucyna; celuloza roślinna (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

cukru, skrobi, soi, pszenicy, kazeiny, glutenu, mleka, jaj, żelatyny, aromatów, barwników, orzechów ani ryb