KIRKMAN Calcium with Vitamin D-3 Powder – Unflavored (Hypoallergenic) proszek 454 g

226,83 

Suplement diety zawiera wapń oraz witaminę D3.

Czas realizacji: Dostępny (2-4 dni robocze)

Producent: Kirkman

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Calcium with Vitamin D-3 Powder – Unflavored (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera wapń oraz witaminę D3.

Produkt w postaci proszku bez dodatków smakowych ani substancji słodzących.

Wapń przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego, w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych, bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek oraz jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu oraz w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

Produkt może być stosowany w dietach: Feingold (etap I).

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Raz dziennie pół łyżeczki (3 g).

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożyciaw ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 454 g (proszek)

Ilość porcji w opakowaniu: 151

Skład porcji (1/2 łyżeczki (3 g)) Ilość w porcji %RWS*
Wapń 1000 mg 125%
Witamina D 4,4 µg 88%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: węglan wapnia, sól wapniowa kwasu cytrynowego, cholekalcyferol.

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi