KenayAG WITAMINA D 1000 IU 300 kaps

116,97 

Suplement diety zawiera witaminę D (z wątroby rybiej) w ilości 1000 IU (25 μg) w porcji.

Czas realizacji: 2-4 dni robocze

Producent: KenayAG

Data przydatności: 30 listopada, 2021

Opis

Suplement diety WITAMINA D 1000 IU firmy KenayAG zawiera witaminę D (z wątroby rybiej) w ilości 1000 IU (25 μg) w porcji.

Produkt w postaci żelatynowych kapsułek.

Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu oraz w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Witamina D pomaga również w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz bierze udział w procesie podziału komórek.

Producent: SOFT GEL Technologies Inc. USA

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 1 raz dziennie po 1 kapsułce.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

 

Skład

Skład: 300 żelatynowych kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 300

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji %RWS*
Witamina D3 (cholekalcyferol, z wątroby rybiej) – 1 000 IU** 25 µg 500%
* Referencyjne Wartości Spożycia
** IU – jednostka międzynarodowa

Składniki: nośnik: lecytyny (sojowe); żelatyna wołowa; nośnik: gliceryna; olej z wątroby rybiej zawierający cholekalcyferol (witaminę D).