KenayAG Ubichinol V100 aktywna forma Koenzymu Q10 60 kaps

174,97 

Suplement diety zawiera aktywną formę koenzymu Q10 – ubichinol w ilości 100 mg w porcji.

Czas realizacji: 2-4 dni robocze

Producent: KenayAG

Data przydatności: 31 sierpnia, 2024

Opis

Suplement diety Ubichinol V100 aktywna forma Koenzymu Q10 firmy KenayAG zawiera aktywną formę koenzymu Q10 – ubichinol w ilości 100 mg w porcji.

Produkt w postaci żelatynowych kapsułek.

Koenzym Q10 jest niezbędny dla życia każdej komórki naszego ciała. Jest podstawowym elementem łańcucha oddechowego, biorąc czynny udział w przenoszeniu protonów i elektronów. Gdy przekroczymy 35 rok życia jego niewystarczająca ilość w organizmie zaczyna być zauważalna, dlatego też zalecana jest jego suplementacja. Koenzym Q10 może występować w dwóch formach – utlenionej (UBICHINON) i zredukowanej (UBICHINOL).

Koenzym Q10 to produkt pochodzący z procesu ekstrakcji fermentowanych drożdży, nie posiada formy cis i jest identyczny w swojej budowie z wytwarzanym przez organizm ludzki. Tylko 4%-6% sprzedawanego aktualnie na świecie Koenzymu Q10 pochodzi z naturalnego procesu fermentacji, dlatego też jest on znacznie droższy od tego uzyskiwanego w sposób syntetyczny. Koenzym Q10 to „super paliwo” dla naszego organizmu. Dostarcza niezbędnej energii do przetrwania każdej komórki i tkanki.

Koenzym Q10 rozpuszcza się w tłuszczach, dlatego jeśli ma on formę proszku należy przyjmować go w trakcie lub bezpośrednio po posiłkach lub rozpuszczać w łyżce oliwy z oliwek. Produkt Ubichinol jest zamknięty w specjalnej tłuszczowej kapsułce, gotowy do spożycia bez określonych warunków.

Japońska firma Kaneka jest pierwszym na świecie producentem naturalnego ubichinolu.

Kaneka Ubiquinol™ jest znakiem towarowym Kaneka Co.

Producent: Kaneka Corporation, Japonia

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie, po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

 

Skład

Skład: 60 żelatynowych kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji
Ubiquinol®  (Kaneka Ubiquinol™) – aktywna forma koenzymu Q10 100 mg

Składniki: olej rzepakowy, ubichinol (aktywna forma koenzymu Q10), emulgator: estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu, substancja słodząca: żółty wosk pszczeli, przeciwutleniacz: lecytyny (sojowe), skrobia kukurydziana, stabilizator: glicerol, substancja zagęszczająca: karagen, barwnik: karmel, regulator kwasowości: fosforany sodu.