KenayAG Spirulina Organiczna 600 tabl

151,97 

Suplement diety zawiera certyfikowaną organiczną spirulinę (Arthrospira platensis).

Czas realizacji: 2-4 dni robocze

Producent: KenayAG

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Spirulina Organiczna firmy KenayAG zawiera certyfikowaną organiczną spirulinę (Arthrospira platensis).

Produkt w postaci tabletek.

Organiczna Spirulina jest hodowana i przetwarzana na południu Indii, z dala od terenów przemysłowych i rolniczych. Do hodowli są wykorzystywane nieskazitelnie czyste wody gruntowe. Zakład produkcyjny posiada certyfikaty ISO 22000 oraz ISO 9001. Jest to jedyna organiczna Spirulina certyfikowana przez Amerykańską Farmakopeę. Posiadane certyfikaty CLEAN i RAW potwierdzają, że produkt jest przetworzony w minimalnym stopniu, zawiera wysoki poziom biodostępnych składników odżywczych oraz jest bezpieczny. Spirulina to jedno z najbogatszych źródeł fikocyjaniny (15-19%), chlorofilu, karotenoidów, niezbędnych kwasów tłuszczowych, witamin oraz minerałów. Organiczna Spirulina z Indii jest ceniona na całym świecie za najwyższą jakość, wysoką zawartość fitopigmentów i składników odżywczych. Jest bezpieczna oraz wolna od zanieczyszczeń tj. metali ciężkich, WWA i toksyn.

Witaminy i minerały zawarte w Spirulinie wywierają korzystny wpływ na organizm człowieka. Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Witamina A pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia i prawidłowego stanu błon śluzowych. Witamina B12 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Kraj pochodzenia: Indie

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 6 tabletek dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

 

Skład

Skład: 600 tabletek

Ilość porcji w opakowaniu: 100

Skład porcji dziennej (6 tabletek – 3g) Ilość w porcji %RWS*
Witamina A (jako beta-karoten) 4 410,0 μg 551%
Witamina B12 8,0 µg 320%
Witamina K 62,4 µg 83%
Żelazo 1,4 mg 10%
Luteina 0,2 mg **
Zeaksantyna 2,8 mg **
Chlorofil A 53,1 mg **
Fikocyjanina 219,0 mg **
* Referencyjne Wartości Spożycia
** Referencyjne Wartości Spożycia nieokreślone

Składniki: algi (Arthrospira platensis).

 

Nie zawiera

glutenu, GMO