KenayAG Spirulina niebieska Pur-Blue™ Spiru-Zan® 240 tabl

96,97 

Suplement diety zawiera organiczną spirulinę (Arthrospira platensis), astaksantynę z alg Haematococcus Pluvialis oraz fikocyjaninę.

Czas realizacji: 2-4 dni robocze

Producent: KenayAG

Data przydatności: 30 czerwca, 2021

Opis

Suplement diety Spirulina niebieska Pur-Blue™ Spiru-Zan® firmy KenayAG zawiera organiczną spirulinę (Arthrospira platensis), astaksantynę z alg Haematococcus Pluvialis oraz fikocyjaninę.

Produkt w postaci tabletek o smaku waniliowym.

Zawarta w produkcie witamina A przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu żelaza, pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych oraz prawidłowego widzenia, pomaga zachować zdrową skórę, odgrywa rolę w procesie specjalizacji komórek a także pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Spirulina i astaksantyna są hodowane i przetwarzane na południu Indii, z dala od terenów przemysłowych i rolniczych. Do hodowli wykorzystywane są nieskazitelnie czyste wody gruntowe.

Pur-Blue™ Spiru-Zan® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Valensa International.

Producent: Valensa International, USA

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 2 razy dziennie po dwie tabletki.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

 

Skład

Skład: 240 tabletek

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Skład porcji dziennej (4 tabletki) Ilość w porcji %RWS*
Białko 1,2 g **
Witamina A (jako beta-karoten) 240 μg 30%
Karotenoidy (beta-karoten, ksantofile, astaksantyna) 8 mg **
Chlorofil A 20 mg **
Fikocyjanina 300 mg **
* Referencyjne Wartości Spożycia
** Referencyjne Wartości Spożycia nieokreślone

Składniki: organiczne algi (Arthrospira platensis), astaksantyna z alg Haematococcus Pluvialis, hydroksypropylometyloceluloza, fikocyjanina, aromat waniliowy, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.