KenayAG Pycnogenol® Ekstrakt z kory francuskiej sosny morskiej 30 kaps

100,97 

Suplement diety zawiera ekstrakt z kory sosny nadmorskiej (Pinus pinaster) standaryzowany na 65% oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC).

Czas realizacji: 2-4 dni robocze

Producent: KenayAG

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Pycnogenol® Ekstrakt z kory francuskiej sosny morskiej firmy KenayAG zawiera ekstrakt z kory sosny nadmorskiej (Pinus pinaster) standaryzowany na 65% oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC).

Produkt w postaci kapsułek.

Kora sosny nadmorskiej pomaga utrzymać dobry stan zdrowia, chroniąc komórki i tkanki dzięki swoim właściwościom przeciwutleniającym.

Pycnogenol® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Horphag Research Ltd. Produkt może być objęty jednym lub większą liczbą patentów amerykańskich lub innych krajów.

Producent: Horphag Research Ltd. Szwajcaria

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważny jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

 

Skład

Skład: 30 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji
Ekstrakt z kory sosny nadmorskiej (Pinus pinaster) /Pycnogenol®/,
w tym:
oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC) 65%
100 mg

65 mg

Składniki: ekstrakt z kory sosny nadmorskiej (Pinus pinaster) standaryzowany na 65% oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC); otoczka kapsułki: hydroksylopropylometyloceluloza.