Kenay PTEROSTILBENY – Resweratrol PT 300 kapsułek

766,97 

Suplement diety to kompozycja ekstraktów z sześciu roślin, które zawierają takie związki jak: trans-resweratrol, polifenole, katechiny, oligomeryczne proantocyjanidyny OPC, pterostilbeny oraz piperyna.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Kenay

Data przydatności:

Opis

Suplement diety PTEROSTILBENY – Resweratrol PT firmy Kenay to kompozycja ekstraktów z sześciu roślin, które zawierają takie związki jak: trans-resweratrol, polifenole, katechiny, oligomeryczne proantocyjanidyny OPC, pterostilbeny oraz piperyna.

Produkt w postaci kapsułek.

Pterostilbeny to naturalny odpowiednik resweratrolu, który występuje m.in. w takich owocach jak jagody, żurawina, winogrona. Należy do grupy związków zwanych fitoaleksynami. Rośliny wytwarzają te związki do obrony przed patogenami tj. bakteriami i grzybami.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 2 razy dziennie po 1 kapsułce, popijając wodą.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

 

Skład

Skład: 300 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 150

Skład porcji dziennej (2 kapsułki) Ilość w porcji
Resvenox – ekstrakt z korzenia rdestu japońskiego (Polygonum Cuspidatum), w tym
-trans-resweratrol – zmikronizowany czysty związek
200 mg
198 mg
Ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera), w tym:
– polifenole
100 mg
90 mg
Sunphenon® ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis), w tym
– katechiny EGCg – Epigallocatechin Gallate
100 mg
94 mg
Ekstrakt z kory francuskiej sosny morskiej (Pinus pinaster), w tym:
– oligomeryczne proantocyjanidyny OPC
100 mg
65 mg
Trans-Pterostilbeny (z pTeroPure®) 50 mg
BIOPEPRINE® – ekstrakt z owoców czarnego pieprzu, w tym:
– piperyna 95%
10 mg
9,5 mg

Składniki: ekstrakt z korzenia rdestu japońskiego (Polygonum cuspidatum) zawartość trans-resweratrolu – czystego związku: 95%, ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera) zawartość polifenoli: 90%, ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) zawartość katechin EGCg: 94%, ekstrakt z kory francuskiej sosny morskiej (Pinus pinaster) zawartość oligomerycznych proantocyjanidyn OPC: 65%, ekstrakt z owoców borówek (Vaccinium L.) zawartość pterostilbenów: 90%, ekstrakt z owoców czarnego pieprzu (Piper nigrum) zawartość piperyny: 95%, otoczka kapsułki: hydroksylopropylometyloceluloza.