KenayAG Kurkuma zmikronizowana – MikroActive Curcumin 300 kaps

270,97 

Suplement diety zawiera organiczny ekstrakt z kurkumy (Curcuma longa L.) standaryzowany na zawartość kurkuminoidów: 25%.

Czas realizacji: 2-4 dni robocze

Producent: KenayAG

Data przydatności: 30 kwietnia, 2022

Opis

Suplement diety Kurkuma zmikronizowana – MikroActive Curcumin firmy KenayAG zawiera organiczny ekstrakt z kurkumy (Curcuma longa L.) standaryzowany na zawartość kurkuminoidów: 25%.

Produkt w postaci kapsułek.

Kurkuma jest jedną z najlepiej zbadanych roślin. Ilość patentów, w których została uwzględniona przekracza 600. Mikronizacja to zmniejszenie cząsteczek ekstraktu do takich rozmiarów, by jego wchłanialność przez organizm była łatwiejsza, szybsza a tym samym bardziej efektywna. Absorpcja takiej formy jest ok. 8 razy większa niż zwykłej kurkumy.

MicroActive® Curcumin jest zarejestrowaną marką Bioactives, LLC. USA.

Producent składnika aktywnego: BioActives, LLC, USA

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 2 razy dziennie po 1 kapsułce.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

 

Skład

Skład: 300 kapułek

Ilość porcji w opakowaniu: 150

Skład porcji dziennej (2 kapsułki) Ilość w porcji
Organiczny ekstrakt z kurkumy /MicroActive® Curcumin/ (Curcuma longa L.),
w tym:
kurkuminoidów 25%
400 mg

100 mg

Składniki: organiczny ekstrakt z kurkumy (Curcuma longa L.) standaryzowany na zawartość kurkuminoidów: 25%, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancja poślizgowa: dwutlenek krzemu; nośnik: hydroksypropylometyloceluloza; emulgator: alginian sodu; otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.