KenayAG Kurkuma – rozpuszczalny ekstrakt BCM-95® (Biocurcumin®) 180 g

212,97 

Suplement diety zawiera 100% czysty ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa) rozpuszczalny w wodzie, standaryzowany na 50% kurkuminoidów.

Czas realizacji: 2-4 dni robocze

Producent: KenayAG

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Kurkuma – rozpuszczalny ekstrakt BCM-95® (Biocurcumin®) firmy KenayAG zawiera 100% czysty ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa) rozpuszczalny w wodzie, standaryzowany na 50% kurkuminoidów.

Produkt w postaci proszku.

Kurkumina to środek spożywczy z którego można sporządzić zdrowe i smaczne koktajle.

Producent: Arjuna Natural Extracts Ltd., Indie

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 1 łyżeczkę do herbaty kurkumy rozpuścić w szklance wody lub dodać do ulubionego koktajlu/napoju. Wypić bezpośrednio po sporządzeniu.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia. Należy prowadzić zdrowy tryb życia i prawidłowo się odżywiać. Osoby, które stosują leki przeciwzakrzepowe, powinny skonsultować z lekarzem możliwość spożywania niniejszego preparatu.

 

Skład

Skład: 180 g (proszek)

Ilość porcji w opakowaniu: 180

Skład porcji (1/2 łyżeczki (1g)) Ilość w porcji
Ekstrakt z kłącza kurkumy /BCM-95®/ (Curcuma longa), w tym:
kurkuminoidów: 50%.
Zawiera lotny związek ar-turmeron
1 000 mg
500 mg

Składniki: ekstrakt z kłącza kurkumy /BCM-95/ (Curcuma longa L.), standaryzowany na 50% kurkuminoidów.