KenayAG Kadzidłowiec + Kurkuma (AKBAMAX® + BCM-95®) 270 kaps

246,97 

Suplement diety zawiera ekstrakt z żywicy kadzidłowca (Boswellia serrata) oraz ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa L).

Czas realizacji: 1-2 dni robocze

Producent: KenayAG

Data przydatności: 31 października, 2022

Opis

Suplement diety Kadzidłowiec + Kurkuma (AKBAMAX® + BCM-95®) firmy KanayAG zawiera ekstrakt z żywicy kadzidłowca (Boswellia serrata) oraz ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa L).

Produkt w postaci kapsułek.

Suplement to idealna kompozycja dwóch ekstraktów: z kadzidłowca (synergiczne połączenie kwasu acetylo-alfa-bosweliowego i kwasu 11-keto-β-bosweliowego (AKBA)) i kurkumy (95% kurkuminoidów zawierających ar-turmeron (olejek eteryczny), poprawiający przyswajalność i biodostępność.

AKBAMAX® i BCM-95® jest zarejestrowaną marką firmy Arjuna Natural Extracts Ltd. Indie.

Producent: Arjuna Natural Extracts Ltd. Indie

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 3 razy dziennie po 1 kapsułce, podczas posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia. Osoby, które stosują leki przeciwzakrzepowe, powinny skonsultować z lekarzem możliwość spożywania niniejszego preparatu.

 

Skład

Skład: 270 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Skład porcji dziennej (3 kapsułki) Ilość w porcji
Ekstrakt z żywicy kadzidłowca /AKBAMAX®/ (Boswellia serrata),
w tym: kwasów bosweliowych: 10%
630 mg
63 mg
Ekstrakt z kłącza kurkumy /BCM-95®/ (Curcuma longa L.),
w tym: kurkuminoidów 95%.
Zawiera lotny związek ar-turmeron
630 mg
598,5 mg

Składniki: ekstrakt z żywicy kadzidłowca (Boswellia serrata) standaryzowany na zawartość kwasów bosweliowych: 10%, ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa) standaryzowany na zawartość kurkuminoidów: 95%, zawierający lotny związek ar-turmeron, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.