KenayAG Gotu kola Centellicum® 60 kaps

196,97 

Suplement diety zawiera wyciąg z liści wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica) standaryzowany na 35% triterpenów.

Czas realizacji: 2-4 dni robocze

Producent: KenayAG

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Gotu kola Centellicum® firmy KenayAG zawiera wyciąg z liści wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica) standaryzowany na 35% triterpenów.

Produkt w postaci kapsułek.

Centellicum® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Horphag Research Ltd. Produkt może być objęty jednym lub większą liczbą patentów amerykańskich lub innych krajów.

Producent: Horphag Research Ltd. Szwajcaria

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 2 razy dziennie po jednej kapsułce, po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważny jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

 

Skład

Skład: 60 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Skład porcji dziennej (2 kapsułki) Ilość w porcji
Wyciąg z liści wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica) /Centellicum®/
w tym:
triterpenów 35%
400 mg

140 mg

Składniki: wyciąg z liści wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica) standaryzowany na 35% triterpenów; otoczka kapsułki: hydroksylopropylometyloceluloza.