KenayAG Ekstrakt z liści drzewa oliwnego Benolea 300 kaps

205,97 

Suplement diety Ekstrakt z liści drzewa oliwnego Benolea zawiera ekstrakt z liści drzewa oliwnego (Olea europea L.).

Czas realizacji: 1-2 dni robocze

Producent: KenayAG

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Ekstrakt z liści drzewa oliwnego Benolea zawiera ekstrakt z liści drzewa oliwnego (Olea europea L.) standaryzowany na zawartość oleuropeiny.

Produkt w postaci kapsułek.

Wysoka zawartość oleuropeiny i polifenoli.

Ekstrakt z liści drzewa oliwnego pomaga utrzymać prawidłowe ciśnienie oraz poziom cukru we krwi, wspomaga prawidłowe funkcje układu pokarmowego i górnych dróg oddechowych.

Czystość produktu zapewnia opatentowana technologia EFLA® HyperPure.

Benolea® jest zarejestrowaną marką firmy Frutarom.

Producent: Kenay Sp. J.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Osoby z chorobą serca lub nerek powinni skonsultować z lekarzem możliwość spożywania niniejszego preparatu.

 

Skład

Skład: 300 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 150

Skład porcji dziennej (2 kapsułki) Ilość w porcji
Ekstrakt z liści drzewa oliwnego (Olea europaea L.), /Benolea®/ w tym:

– oleuropeiny

– polifenoli

1000 mg

160 mg

300 mg

Składniki: ekstrakt z liści drzewa oliwnego (Olea europea L.) standaryzowany na zawartość oleuropeiny, 16%, polifenoli: 30%; nośnik: guma arabska, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza