KenayAG D-Ryboza Bioenergy RIBOSE 150 g

88,97 

Suplement diety zawiera d-rybozę.

Czas realizacji: 2-4 dni robocze

Producent: KenayAG

Data przydatności:

Opis

Suplement diety D-Ryboza Bioenergy RIBOSE firmy KenayAG zawiera d-rybozę.

Produkt w postaci proszku.

D-ryboza jest istotną częścią składową ATP, które pełni rolę głównego nośnika energii chemicznej w organizmie człowieka, używanej w metabolizmie komórki. Kiedy występują spadki dostępności tlenu, lub niedobory na szlaku generowania energii, zapotrzebowanie na ATP staje się większe, niż jego dostępny poziom. Takie sytuacje mogą być wywoływane zarówno stanami patologicznymi, jak i zbyt intensywnymi treningami, bądź niewydolną pracą systemów regeneracyjnych organizmu.

Bioenergy RIBOSE™ jest własnością Bioenergy Life Science, Inc.

Producent: Bioenergy Life Science, Inc. USA

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 1 miarka jeden raz dziennie, z posiłkiem. Alternatywne stosowanie – 1 miarka przed lub po treningu. D-ryboza ma naturalnie łagodnie słodki smak, może być mieszana z wodą lub innym napojem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

 

Skład

Skład: 150 g (proszek)

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Skład porcji (1 miarka (5g)) Ilość w porcji
D-ryboza / Bioenergy RIBOSE™/ 5 g

Składniki: d-ryboza.