Kenay Berberyna fitosomowa z Berbevis® 60 kapsułek

98,97 

Suplement diety Berberyna fitosomowa z Berbevis® firmy Kanay zawiera naturalny alkaloid – berberynę z korzenia berberysu indyjskiego (Berberis aristata) w nowej niestandardowej formule Phytosome, optymalizującej dziesięciokrotnie* bioabsorpcję.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Kenay

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Berberyna fitosomowa z Berbevis® firmy Kanay zawiera naturalny alkaloid – berberynę z korzenia berberysu indyjskiego (Berberis aristata) w nowej niestandardowej formule Phytosome, optymalizującej dziesięciokrotnie* bioabsorpcję.

Produkt w postaci kapsułek.

Formuła Phytosome obejmuje:

– berberynę – najcenniejszy składnik berberysu, pozyskiwany z jego owoców, liści, kory i korzeni. Jest to substancja bioaktywna, zaliczana do grupy alkaloidów,

– białka grochu w macierzy Phytosome, które zgodnie z literaturą naukową, pomagają zoptymalizować bioabsorpcję berberyny,

– ekstrakt z pestek winogron Indeny stosowany jako silny, naturalny przeciwutleniacz, którego zadaniem jest ochrona błony śluzowej jelit przed znanymi niekorzystnymi skutkami ze strony przewodu pokarmowego tradycyjnej berberyny, optymalizuje w ten sposób jej tolerancję nawet przy długotrwałym stosowaniu.

 

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 2 razy dziennie po 1 kapsułce.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

 

Skład

Skład: 60 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Skład porcji dziennej (2 kapsułki) Ilość w porcji
Ekstrakt z korzenia berberysu (Berberis aristata) /BERBEVIS®/ z fosfolipidami,

w tym:

– berberyny: 30%

1 100 mg

 

330 mg

Składniki: ekstrakt z korzenia berberysu (Berberis aristata), standaryzowany na berberynę: 30%; izolat białka grochu; przeciwutleniacz: lecytyna słonecznikowa, ekstrakt z pestek winogron; emulgator: hydroksypropyloceluloza; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza.

BERBEVIS® jest znakiem towarowym firmy Indena S.p.A., Włochy

Vcaps® jest znakiem towarowym firmy Lonza lub jej filii.