KenayAG AstaZine™ Astaksantyna 4 mg 60 kaps

89,97 

Suplement diety zawiera astaksantynę – nadkrytyczny ekstrakt z alg Haematococcus pluvialis w ilości 4 mg w kapsułce.

Czas realizacji: 2-3 tygodnie

Producent: KenayAG

Data przydatności:

Opis

Suplement diety AstaZine™ Astaksantyna 4 mg firmy KenayAG zawiera astaksantynę – nadkrytyczny ekstrakt z alg Haematococcus pluvialis w ilości 4 mg w kapsułce.

Produkt w postaci żelatynowych kapsułek.

AstaZine™ to wynik wieloletnich badań oraz ogromne inwestycje w budowę hodowli naturalnej Astaksantyny. Produkt AstaZine™ jest pozyskiwany z alg Haematococcus pluvialis hodowanych w fotobioreaktorach rurowych. Do produkcji AstaZine™ wykorzystywana jest woda pozyskiwana z Himalajów, poddawana odwróconej osmozie. Zapewnia to maksymalną czystość i bezpieczeństwo.

Beijing Gingko Group to jedna z czterech firm na świecie, która została pozytywnie zweryfikowana przez NAXA (Natural Algae Astaxanthin Association – organizacja mająca za zadanie promować, chronić i badać status prawny naturalnej astaksantyny pozyskiwanej z alg Haematococcus pluvialis).

Producent: Jinke Group USA Inc./Beijing Gingko Group Biological Technology Co.,Ltd. USA

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 3 razy dziennie po 1 kapsułce, podczas posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

 

Skład

Skład: 60 żelatynowych kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 20

Skład porcji dziennej (3 kapsułki) Ilość w porcji
Astaksantyna – nadkrytyczny ekstrakt z alg Haematococcus pluvialis 12 mg

Składniki: astaksantyna (mikroalga Haematococcus pluvialis), nosnik: wysokiej jakości olej z krokosza barwierskiego (non-GMO), kapsułka: żelatyna (wolna od BSE), gliceryna, przeciwutleniacz: D-α-tokoferol naturalny.

 

Nie zawiera

GMO